UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE NA CZAS PODRÓŻY I WYPOCZYNKU

Podróż i wypoczynek:

Ubezpieczenie turystyczne zapewni Ci bezpieczeństwo zarówno podczas wyjazdu rodzinnego, jak i służbowego.  Dzięki niemu ochronisz to, co najważniejsze, czyli swoje zdrowie oraz mienie. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu podczas planowania podróży, by potem cieszyć się pełnym komfortem. Oferta dotyczy osób planujących podróż zagraniczną lub krajową.

Travel - Jedziesz wylegiwać się na plaży, czy zjeżdżać na nartach? A może lubisz uprawiać sporty ekstremalne? Wyjeżdżasz do pracy? Podróżujesz sam, z rodziną czy większą grupą? Wyjeżdżasz za granicę czy zostajesz w Polsce? W ramach ubezpieczenia TRAVEL możesz dobrać zakres ochrony do swoich potrzeb.

Business Travel - dla pracodawców i właścicieli firm, którzy chcą zabezpieczyć pracowników wyjeżdżających w delegację.

NNW Pomoc w Wypadku

Dla szukających elastycznego zabezpieczenia przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.

Dla zawodowych sportowców i amatorów oraz dla osób związanych z kulturą fizyczną i sportem.

Ubezpieczenie opóźnienia, zniszczenia czy utraty bagażu podróżnego, obejmuje również przenośny sprzęt elektroniczny oraz instrumenty muzyczne,

Ubezpieczenie ryzyka odwołania imprezy turystycznej – obejmuje zarówno przed wyjazdem lub rezygnacji z imprezy w trakcie jej trwania, zawierane z organizatorami zagranicznych imprez turystycznych - nawet do 100% wartości imprezy turystycznej,

Pokrycie kosztów anulowania noclegu w hotelu oraz pokrycie kosztów rezygnacji z biletu lotniczego.


Ubezpieczenie skierowane do:

  • osób indywidualnych, pracujących, uczących się,
  • pracodawcy (zakłady pracy),
  • organizatorzy turystyki, hotele, pensjonaty, organizatorzy konferencji itp.


OC w życiu prywatnym - daje pełną ochronę klientom, w sytuacjach gdy w związku z czynnościami w życiu prywatnym (jazda na rowerze, uprawianie sportu) lub posiadaniem mienia, jest są zobowiązani do naprawienia szkody.

Dzięki takiej polisie można czuć się bezpiecznie, bo bez względu na to, jaką szkodę wyrządzimy komuś nieumyślnie, to jej finansowe skutki będą pokryte w ramach umowy.