Ubezpieczenie turystyczne na czas podróży i wypoczynku

ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne oferowane przez nasze biuro zapewni Ci bezpieczeństwo zarówno podczas wyjazdu rodzinnego, jak i służbowego. Dzięki niemu ochronisz to, co najważniejsze, czyli swoje zdrowie oraz mienie. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu podczas planowania podróży, by potem cieszyć się pełnym komfortem.

Dlaczego ubezpieczenie podróżne jest tak ważne?

Polisa turystyczna z pewnością jest bardzo dobrą i korzystną decyzją. Uchroni Cię ona przed większością nieprzewidzianych wydarzeń w podróży, które mogą przyczynić się do negatywnych skutków. Zawiera ona zarówno ochronę przed kosztami leczenia oraz hospitalizacji, jak i ubezpieczenie bagażu. 

Niektóre ubezpieczenia wakacyjne zawierają również dodatkowe opcje, takie jak kompensacja w przypadku odwołania lub przesunięcia lotu, rekompensaty za śmierć lub uszczerbek na zdrowiu w następstwie podróży, a także ubezpieczenia od innych ewentualnych następstw podróży. Tego typu opieka może w znacznym stopniu zmniejszyć Twoje zmartwienia i pozwolić cieszyć się podróżą bez obaw o losy bezpieczeństwa. 

Co kryje oferta naszego toruńskiego biura ubezpieczeniowego?

Mieszkańcy Torunia i okolicznych miast mogą zakupić w naszym biurze wiele różnych pakietów ubezpieczenia na wyjazd. Wśród nich znaleźć możesz takie pakiety, jak: 

  • Travel — program ten pozwala dobrać zakres ochrony idealnie do Twoich potrzeb. Niezależnie czy planujesz samotny zagraniczny wypad nad morze, czy rodzinne wędrówki po polskich górach. Ubezpieczymy zarówno Twój wyjazd służbowy, jak i prywatne wakacje!
  • Business Travel — program ten jest skierowany do pracodawców i właścicieli firm, którzy chcą zabezpieczyć pracowników wyjeżdżających w delegację.

Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie NNW wraz z pomocą po wypadku, a także ubezpieczenie bagażu przed jego zniszczeniem, utratą oraz opóźnieniem. Ochrona ta obejmuje także przenośny sprzęt elektroniczny i instrumenty muzyczne. 

Nasi agenci mogą zaproponować Ci także ubezpieczenie ryzyka odwołania imprezy turystycznej. Obejmuje ono zarówno rezygnację przed wydarzeniem, jak i w trakcie jego trwania. Zawierane jest z organizatorami zagranicznych imprez turystycznych. 

Decydując się na to ubezpieczenie, możesz liczyć na pokrycie całości kosztów anulowania noclegu w hotelu lub rezygnacji z biletu lotniczego.

Uzupełnienie oferty naszego biura stanowi ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Daje ono pełną ochronę w sytuacjach związanych z czynnościami życia prywatnego lub posiadaniem mienia, gdy jesteśmy zobowiązani do naprawienia szkody. Dzięki takiej polisie możesz czuć się bezpiecznie, gdyż bez względu na to, jaką szkodę wyrządziłeś, jej finansowe skutki pokryte zostaną w ramach umowy. 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Cała nasza oferta związana z ubezpieczeniami podróżnymi skierowana jest do: 

  • klientów indywidualnych, w tym osób uczących się i pracujących,
  • przedsiębiorstw,
  • organizatorów turystyki, hoteli, pensjonatów, a także organizatorów eventów i konferencji.

Więc jeśli planujesz wyjazd, nie zwlekaj i zapytaj jednego z naszych pracowników o najlepszą ochronę na wyjazd zagraniczny.