Ubezpieczenia domu i mieszkania w Toruniu

ubezpieczenie na dom lub mieszkanie

UBEZPIECZ SWÓJ DOM I MIESZKANIE

Mienie, które posiadasz, jest dla Ciebie cenne i chcesz je zabezpieczyć? W takim wypadku warto, byś zastanowił się nad wykupieniem w naszym toruńskim biurze ubezpieczenia domu lub polisy mieszkaniowej. Wypadkom losowym niestety nie możemy zapobiegać ani ich uniknąć, ale możemy się na nie przygotować! 

Nasze polisy charakteryzują się konkurencyjnymi stawkami i jasnymi warunkami. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu, czy wynajmujesz mieszkanie, oferujemy pakiet ubezpieczeniowy, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Z nami Twój dom zawsze będzie bezpieczny.

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI – TORUŃ

Oferowane przez nas ubezpieczenie nieruchomości obejmuje ochronę domu, mieszkania (wraz z garażem, piwnicą, komórką, strychem itp.), elementów stałych takich jak instalacje, okna, drzwi, meble wbudowane, okładziny, terakota, a także elementów szklanych, w skład których wchodzą szyby, lustra czy kuchenne blaty. Dodatkowo ubezpieczenie dotyczy ruchomości domowych (także w wynajmowanym mieszkaniu). Warto wspomnieć, że w jego ramach funkcjonuje również pakiet assistance, dzięki któremu otrzymasz natychmiastową pomoc w przypadku nagłej awarii.

Pamiętaj, że nasza oferta obejmuje szeroki zakres ryzyk, w tym uszkodzenia spowodowane pożarem, zalaniem, kradzieżą czy szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. 

DLACZEGO WARTO WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE NA DOM I MIESZKANIE W TORUNIU?

Inwestując w ubezpieczenie domu lub mieszkania, zyskujesz gwarancję finansowego wsparcia w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń takich jak pożar, powódź czy włamania. Ubezpieczenie to swego rodzaju poduszka bezpieczeństwa, która pozwala Ci skupić się na remoncie i odbudowie strat, zamiast martwienia się o koszty.

Oferowane przez naszą toruńską firmę ubezpieczenia domu lub mieszkania zapewniają:

  • pokrycie strat w przypadku utraty mienia lub jego zniszczenia,
  • pomoc w nagłych losowych wypadkach, takich jak: pożar, zalanie przez osoby trzecie, uderzenie pioruna, eksplozja, pękanie mrozowe, przepięcie.

Dzięki ubezpieczeniu nieruchomości będziesz przygotowany na nagłe wypadki losowe. Otrzymasz pomoc, która w tym momencie będzie dla Ciebie kołem ratunkowym.

ROZSZERZ SWOJE UBEZPIECZENIE

Zadbaj o pełne bezpieczeństwo swojego domu i wszystkich cennych rzeczy, które posiadasz. Z naszym specjalnym rozszerzeniem ubezpieczenia na mieszkanie to możliwe! Dzięki tej dodatkowej ochronie możesz odetchnąć z ulgą, wiedząc, że nawet najdrobniejsze szkody nie odbiją się negatywnie na Twoim domowym budżecie.

Nasze rozszerzenie polisy obejmuje:

  • ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku rzeczy ruchomych stanowiących wyposażenie mieszkań (np. sprzęt, ubrania, pieniądze),
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za wyrządzone szkody osobom trzecim (np. zalanie sąsiada).

Jeśli zainteresowało Cię ubezpieczenie nieruchomości i jesteś z Torunia, zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby. Z pewnością dobierzemy dla Ciebie idealną polisę mieszkaniową lub ubezpieczenie domu.