Polisy ubezpieczeniowe na życie, zdrowotne i emerytalne

ubezpieczenie na życie, zdrowotne oraz emerytalne

Zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie

Nasze biuro z siedzibą w Toruniu od wielu lat oferuje swoim klientom zróżnicowany wachlarz ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia na życie, emerytalne oraz zdrowotne. Współpraca z 31 towarzystwami ubezpieczeniowymi sprawia, że możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twoich bliskich. 

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • zabezpieczenie rodziny,
  • ubezpieczenie zapewniające spłatę kredytu w banku,
  • ochronę dziecka,
  • ochronę od wszelkich wypadków,
  • ubezpieczenie emerytalne,
  • ubezpieczenie NNW i pomoc w wypadku.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu na życie

Ubezpieczenie na życie jest skierowane do każdej osoby, która chce mieć pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku, choroby przewlekłej lub śmierci jej najbliżsi uzyskają wsparcie finansowe. Pomoże ono w poradzeniu sobie z nową sytuacją. 

Polisa ubezpieczeniowa na życie pomaga rodzinie zaspokoić potrzeby finansowe takie jak pokrycie zobowiązań, opłacenie kosztów utrzymania domu czy edukacji dzieci. Ta forma ochrony jest idealną opcją dla wszystkich dbających o bezpieczeństwo swoich bliskich. Obejmuje ona ubezpieczenie na wypadek śmierci, następstw nieszczęśliwego wypadku, a także poważnego zachorowania lub operacji oraz niezdolności do pracy. 

Dlaczego warto się ubezpieczyć z naszym biurem z Torunia?

Nasze biuro z siedzibą w Toruniu działa szybko i rzetelnie! Już po opłaceniu pierwszej składki otrzymujesz pełną ochronę. Z kolei po zgłoszeniu szkody nie czekasz długo na wypłacenie należnych świadczeń. Również w przypadku śmierci ubezpieczonego działamy niezwłocznie, gdyż środki z ubezpieczenia pojawią się znacznie szybciej niż te wynikające z postępowania sądowego. 

Warto także wspomnieć, że cała kwota z polisy ubezpieczeniowej zostanie przekazana w ręce wskazanej osoby (w przypadku braku jej wskazania wypłata nastąpi osobom zgodnie z kodeksem cywilnym). Środki te nie wchodzą w masę spadkową ani komorniczą. 

Kolejną korzyścią wybrania naszego ubezpieczenia jest fakt, że w przypadku inwalidztwa możesz uzyskać stałą rentę, natomiast w razie poważnego zachorowania przyznawane są fundusze na leczenie lub rehabilitację.