Ubezpieczenie dziecka w szkole – ubezpieczenia szkolne w Toruniu

ubezpieczenia szkolne

W naszym biurze ubezpieczeniowym, z siedzibą w Toruniu, oferujemy kompleksowe ubezpieczenie szkolne dla dzieci i młodzieży. Rozumiemy, jak ważne jest dla rodziców poczucie, że ich pociechy są bezpieczne podczas przebywania w szkole. Nasze ubezpieczenie dziecka na rok szkolny obejmuje nie tylko ewentualne wypadki podczas zajęć lub na terenie szkoły, ale również szereg sytuacji poza edukacyjnymi murami – na przykład w trakcie wycieczek szkolnych czy zajęć dodatkowych.

Nasza oferta jest elastyczna i zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz budżetu każdej rodziny. Sprawdź, jakie polisy ubezpieczeniowe dla dzieci znajdziesz w naszym toruńskim biurze.

 • Ubezpieczenie szkolne EDU Plus dla uczniów i studentów można kupić przez stronę Interrisk.pl
 • Oferta zawiera 3 bardzo atrakcyjne opcje warunków ubezpieczenia dziecka na rok szkolny.
 • Każdy może wykorzystać unikalny KOD, który upoważnia do skorzystania z 10% zniżki.
 • Osoby, które chciałyby skorzystać z oferty w zakresie NNW szkolnego, mogą to zrobić w kilku prostych krokach.

JAK ZAKUPIĆ POLISĘ ZE ZNIŻKĄ?

 1. Kliknij na przycisk poniżej:
  PRZELICZ I WYSTAW POLISĘ NW SZKOLNE
 2. Kliknij przycisk „Kup online” i wybierz interesujący Cię wariant ochrony z kodem.
 3. Wpisz kod 23mk2v i uzyskaj zniżkę na zakup ubezpieczenia.
 4. Czuj się bezpieczny z ochroną EDU Plus.

Pliki do pobrania:


UNIQUA

UBEZPIECZENIE SZKOLNE UNIQA

Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola, jest uczniem lub studentem? Jeśli ma do 26 lat, to możesz skorzystać z ubezpieczenia szkolnego w UNIQA, oferowanego przez nasze biuro z siedzibą w Toruniu. Dzięki ochronie ubezpieczeniowej wypłacimy świadczenia m.in. w związku z uszkodzeniem ciała, śmiercią ubezpieczonego czy pobytem w szpitalu.

Nasza polisa szkolna zapewnia szeroką ochronę, którą możesz dopasować do potrzeb swoich i swojego dziecka. 

Oferujemy aż 4 pakiety ubezpieczenia, dzięki czemu wybierzesz taką ochronę, jakiej potrzebujesz. Decydując się na polisę szkolną, otrzymasz odszkodowanie w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku u Twojego dziecka.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje m.in. proponowane przez nas NNW szkolne? Oblicz wysokość składki na ubezpieczenie, korzystając z naszego kalkulatora. Wprowadź niezbędne dane, a po chwili poznasz cenę ochrony. Ubezpieczenie możesz zakupić online bez wychodzenia z domu.

PRZELICZ I WYSTAW POLISĘ NNW SZKOLNE UNIQUA

Plik do pobrania:


TUZ UBEZPIECZENIA

BEZPIECZNA NAUKA 2022 

To indywidualna ochrona finansowa w razie nieszczęśliwego wypadku dziecka, której zakres możesz dopasować do własnych potrzeb.

Najważniejsze zalety polisy ubezpieczeniowej dla dzieci „Bezpieczna Nauka” to:

 • ochrona przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Nieważne , czy dziecko znajduje się w szkole, w domu, na wakacjach, czy uprawia sport, nawet wyczynowy (dla uczniów poniżej 20 roku życia),
 • jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert cenowych na rynku – już od 26 złotych rocznie,
 • wypłata świadczenia w przypadku szkody nawet w ciągu 3 dni od dostarczenia pełnej dokumentacji.

Dla kogo jest to ubezpieczenie?

Dla przedszkolaków, uczniów i studentów studiów dziennych do 26 roku życia.

DOPASUJ I WYSTAW POLISĘ NA UBEZPIECZENIA SZKOLNE BEZPIECZNA NAUKA TUZ

Pliki do pobrania:

Jak widzisz, oferta naszego toruńskiego biura dotyczy kompleksowych ubezpieczeń dla uczniów, zapewniając ochronę w różnych sytuacjach – zarówno w szkole, jak i poza nią. Główne obszary ochrony obejmują: ubezpieczenie NNW szkolne, ubezpieczenia kosztów leczenia oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Nasze pakiety są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia i jego rodziny, dając różne stopnie ochrony. Zyskujesz wówczas pewność, że w przypadku niespodziewanych zdarzeń Twoje dziecko będzie miało zagwarantowaną najlepszą opiekę, a Ty spokój ducha.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę w Toruniu, aby dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczenia dziecka w szkole i nie tylko.