Oferta

Mamy dla Państwa 38 Towarzystw Ubezpieczeniowych


    Mamy nadzieję, że proponowany zakres oraz jakość usług świadczonych przez naszą Agencję będą spełniać Wasze oczekiwania i pozwolą Wam czuć się bezpiecznie i pewnie.

    Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

    Reprezentujemy szerokie spectrum ubezpieczeń – od komunikacyjnych, poprzez majątkowe osób fizycznych i firm, ubezpieczeń zdrowotnych i finansowych.

OBSŁUŻYMY w pełnym zakresie w naszym biurze lub każdym innym dogodnym miejscu i terminie

BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ  kiedy należy odnowić polisę i przypomnimy o terminie raty.

SKUTECZNIE I SZYBKO pomożemy załatwić gwarancje przetargowe, należytego wykonania czy tez usunięcia wad i usterek.

BEZPŁATNIE pomożemy wybrać najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia

        Jeżeli chcesz zostać NASZYM KLIENTEM skontaktuj się z nami telefonicznie, przez e-mail lub odwiedź nas w biurze. Jeżeli chcesz otrzymać informacje e-mail na temat wysokości składki ubezpieczeniowej, kliknij wybrany rodzaj ubezpieczenia, wypełnij formularz i wyślij go do nas.

         Z dniem 10 marca 2009 r. wprowadzamy nową zasadę ubezpieczania członków PZM-tu oraz Mundurowego Klubu Motorowego Rzeczypospolitej Polskiej. Ze składki z ubezpieczenia tej grupy klientów, 5% będzie przeznaczane na sponsorowanie działalności KLUBU.

         Aktualnie koncentrujemy się na nawiązywaniu współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na Życie, które mogą zapewnić Naszym klientom dobre polisy z zakresu ochrony życia i zdrowia a szczególnie Pakiety Medyczne, pozwalające na szybki i komfortowy kontakt w zakresie opieki lekarskiej i badań profilaktycznych.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.