Aktualności

P R O M O C J  E   -     A  K  T  U  A  L  N  O  Ś  C  I

 

      Ostatnie bardzo wysokie podwyżki OC komunikacyjnego spowodowały podjęcie decyzji o wprowadzeniu możliwości opłacania polisy w 12-tu ratach. Zostały wprowadzone bardzo czytelne zasady. Wyliczona składka jest podwyższana o 20 % i to jest dzielone na 12-cie rat. Dodatkowo jest możliwość pobrania gotówki na zasadzie kredytu z taką samą prowizją. Ponieważ w chwili obecnej coraz więcej Towarzystw Ubezpieczeniowych pobiera dodatkowo 25 % za rozłożenie składki na 4-ry raty to zwyżka 20 % za 12-cie rat jest bardzo korzystną sytuacją.                                                                                                                                                        Dla właściwej obsługi Naszych klientów mamy podpisaną umowę o współpracy ( podobnie jak CUK ) w zakresie bezpłatnej pomocy profesjonalnych usług prawnych przez prawników z Biura AVAILO.

         W zakresie pomocy w odzyskiwaniu odszkodowań współpracujemy z największą firmą w Polsce VOTUM S.A. Mamy pewność, że firma ta gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie jak i oferuje najniższe koszty obsługi prawnej.

        Zachęcamy do  Współpracy z Pogotowiem Powłamaniowym "KORYS"  która to pozwoli naszm klientom, w przypadku korzystania z tego rodzaju usług na uzyskanie specjalnej zniżki.

   Aktualnie trudno opisywać promocje stosowane przez różne Towarzystwa Ubezpieczeniowe z uwagi na bardzo częste zmiany i dużą różnorodność czynników mających wpływ na ostateczną składkę.

           Towarzystwa zaczęły podchodzić elastycznie i przyznały nam "Budżet", który pozwala stosować óżne dodatkowe zniżki dla indywidualnych klientów. O możliwościach ich stosowania można dowiedzieć się tylko w momencie przygotowywania konkretnej oferty.

           Najnowsza Promocja to program skierowany do rodzin wielodzietnych posiadających co najmniej troje dzieci. Podstawą udzielenia dodatkowej zniżki od 15 do 30 % jest legitymowanie się przez Ubezpieczającego imienną kartą "KDR". Zniżek tych udziela Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW", "Uniqa" czy "InterRisk"

           Zdzisław Pospychała, jako członek Mundurowego Klubu Motorowego Rzeczypospolitej Polskiej i International Police Motor Corporation będzie udzialał członkom Klubu 5 % zniżki od wyliczonej składki.
 

Kliknij w obrazek, żeby powiekszyć

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.